Program

Cijena ulaznica >>>ULAZ<<<

Prva neslužbena satnica za Liburnicon 2013

<<<< Kliknite na sliku za *.pdf

LINK NA SLUŽBENI FACE EVENT

PETAK, 23.8.2013.

LIBRARIUM:

17:00 – Jadran Rubeša: Potopljeno blago Jadrana

18:00 – Dario Jelušić: Digitalna ilustracija i demo

20:00 – Presenting the works of Jacqueline Carey

22:00 – Udruga The Hauntlings: Ukleti brodovi

23:00 – Ivan Šimatović: Fenomen znanja prije znanja

01:00 – Guess The Song: 60′s

ATRIUM:

21:00 – Turnir: Super Mario video igra

22:30 – Kviz: Space Pirates

23:30 – Igra: Worms live tournament

00:45 – Ki ča zna: Pirati u svijetu filma

DIGITALIS:

17:30 – Dora Vukičević: Strip radionica za odrasle

19:00 – Radionica: Napravi kućicu za Zvončicu

CRYPTA:

19:00 – Machina Arcana, Osvoji Jadran, Space Elevator

AULA:

21:30 – Predavanje: Korado Korlević – Putovanje uz pomoć zvijezda

UNIVERSALIS:

19:00 – Pathfinder RPG

THEATRUM:

19:00 – Predstavljanje knjige: “Knjiga Beštija”

20:00 – Filmski program: piratski filmovi

BASTION:

17:00 – Igra: Warhammer

MUSIC CORNER:

17:00 – Slobodno muziciranje

VANJSKI PROGRAM:

17:30 – Igra: Battleship

18:00 – Igra: Settlers of Cataan gigantic version

18:00 – Bodypainting

19:30 – Otvaranje: Igrokaz Ordo Sancti Viti

21:00 – Igra: Pirate Scavenger Hunt

22:30 – Igra: Piratsko povlačenje konopa

23:15 – Koncert: Belfast Food

00:45 – Igra: Piratsko obaranje ruku

SUBOTA, 24.8.2013.

LIBRARIUM:

14:00 – Dora Vukičević: Strip radionica za mlade

16:00 – Ivo Turk: Infracrvena fotografija

17:00 – Davor Jadrijević: Wardenclyff toranj

18:00 – Ratko Martinović: Finding Neverlands – Tajna vječne mladosti

19:00 – Vedran Čačić: Lopovi, pirati, hajduci u usmenoj predaji

20:00 – Cheryl Morgan: Urban Fantasy

21:00 – Ivo Turk: LARP – Zablude i stvarnost

22:00 - Jasmina Bator: Razvoj broda – Od antike do XX. st.

23:00 – Aleksandar Žiljak: Hvali more, drž’ se kraja! – Morska čudovišta u mašti i zbilji

01:00 – Karaoke

ATRIUM:

19:00 – Fanovski fond GUFF

19:45 – Povijest Sonya i Playstationa

20:30 – Prezentacija: LARP Terra Nova

21:30 – Prezentacija: Piratska stranka

23:00 – Igra: Lov na blago

23:30 – Kviz: GoT Sraz kviz

00:30 – Standup: Andrea Andrassy

01:00 – Kviz: Why is the rum gone? – trilogija Pirati s Kariba

DIGITALIS:

14:00 – Dječji program: Mala škola gusarenja

CRYPTA:

20:00 – Machina Arcana, Space Elevator, slobodni program stolnih igara

AULA:

21:00 – Krešimir Mišak i gosti: Znanost za budućnost – paleokontakti

UNIVERSALIS:

20:00 – Pathfinder RPG

THEATRUM:

15:00 – Literarna radionica na temu pirati

18:00 – Kviz: Playstation

20:00 – D&D kviz: Iz seljaka u junaka

21:30 – Filmski program: piratski filmovi

BASTION:

17:00 – Igra: Warhammer

18:30 – Prezentacija: Warhammer

MUSIC CORNER:

18:00 – Slobodno muziciranje

VANJSKI PROGRAM:

14:00 – Plažakon: Pirate Edition (Plaža Lipovica)

14:00 – Jasmina Bodypainting Art (Plaža Lipovica)

15:30 – Merlesque: sirene (Plaža Lipovica)

17:00 – Ordo Sancti Viti: Mala škola srednjovjekovnog mačevanja

17:00 – Radionica: chainmail

18:00 – Performansi i radionice: Bodypainting, mačevanje, gatanje

18:00 – D&D Character creation

22:15 – The Captain’s Gauntlet

23:15 – Koncert: Slip

23:15 – Vatreni nastup

00:45 – Cosplay: Proglašenje pobjednika

Mapa škole sa pregledom prostorija

Liburnicon festival map small

One thought on “Program

  1. Pingback: Kratka najava + program |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>